Publications Office of the EU
Prancūzija-Lijonas: Apsaugos priemonės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Lijonas: Apsaugos priemonės

  • Paskelbta
    16/01/2023
  • Galutinis terminas
    16/02/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/02/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
region auvergne rhone alpes
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
18143000 Apsaugos priemonės
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
600,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
DAF_2022_000462
Aprašymas

il s'agit d'un accord-cadre en lot unique. Le présent accord cadre est réalisé au profit des adhérents de la centrale d'achat dans le cadre des activités d'achat centralisées de la région et pour les besoins propres de la région. L'Accord-Cadre donne lieu à l'émission de bons de commande sans montant minimum annuel et avec un montant maximum annuel défini à 150 000euro(s) (H.T.). L'Accord-Cadre sera attribué à un seul titulaire. Les quantités indiquées dans le Bordereau des Prix Unitaires le sont à titre indicatif

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_bULM_ZVx9J
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/02/2023 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
600,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.