Publications Office of the EU
ATVIRAS KONKURSAS PROJEKTO „EKOLOGINIS ŪKININKAVIMAS EUROPOJE: BŪDAS „BŪTI“ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

ATVIRAS KONKURSAS PROJEKTO „EKOLOGINIS ŪKININKAVIMAS EUROPOJE: BŪDAS „BŪTI“

  • Paskelbta
    23/04/2024
  • Galutinis terminas
    08/05/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/05/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
FEDERBIO - FEDERAZIONE ITALIANA AGRICOLTURA BIOLOGICA E BIODINAMICA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITH55 Bologna
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79416000 Viešųjų ryšių paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
62,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Federbio skelbia kvietimą dalyvauti konkurse, kuriame dalyvauja specializuotas tiekėjas, atsakingas už WP5 COMMUNICATION TOOLS veiksmų, kuriais siekiama įgyvendinti trejų metų programoje „Ekologiškas ūkininkavimas Europoje – būdas būti“ (angl. Ecoganic Farming in Europe – a way to being) – ACRONIMO „BEING ORGANIC in EU“, kuria siekiama prisidėti prie tvarios maisto sistemos remiant Europos žaliąjį kursą, įgyvendinimą, atrankos konkursą. strategijos „Nuo ūkio iki stalo“ tikslas – pereiti prie sąžiningos, sveikos, klimato kaitos poveikiui atsparios ir aplinką tausojančios maisto sistemos, pradedant pirmine gamyba ir baigiant vartojimu, visų pirma tikslą iki 2030 m. ekologiniam ūkininkavimui skirti bent 25 proc. ES žemės ūkio paskirties žemės. ES projekte BEING ORGANIC siekiama atlikti tam tikrą vaidmenį pereinant prie tvarios maisto gamybos ir vartojimo ir nustatyti SMART tikslai, taip pat atsižvelgiant į patirtį, įgytą atliekant ankstesnes analizes. Kiekvienam tikslui projekte siūlomi konkretūs rodikliai, kurie bus naudojami programos poveikiui ir poveikiui stebėti kiekvienais projekto įgyvendinimo metais. Agentūros, atitinkančios toliau išvardytuose atitinkamuose ES reglamentuose nustatytus reikalavimus (neišsamiai: Agentūros ar įmonės, turinčios patirties viešųjų ryšių, reklamos, informacijos, renginių organizavimo, reklamos kampanijų ir spaudos srityse, kviečiamos pateikti pasiūlymą (techninį pasiūlymą) remiantis dokumente „TECHNICAL CAPITOLATE“ pateiktais nurodymais ir informacija, aprašyta dokumentuose www.feder.bio.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://feder.bio/organic-farming-europe-way-of-being-acronym-being-organic-eu-wp5-communication-tools-bando-gara-la-selezione-fornitori-2/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://feder.bio/organic-farming-europe-way-of-being-acronym-being-organic-eu-wp5-communication-tools-bando-gara-la-selezione-fornitori-2/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/05/2024 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
62,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.