Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Kelnas: Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Kelnas: Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai

  • Paskelbta
    21/04/2020
  • Galutinis terminas
    18/05/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/05/2020
  • Skirta
    31/07/2020
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt e. V. (DLR)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE Deutschland
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,380,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
20.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Das DLR beabsichtigt, mehrere Rahmenverträge für die Lieferung von Lebensmitteln an die DLR Kantinen anden Standorten:
— Köln-Porz;
— Oberpfaffenhofen;
— Stuttgart;
— Braunschweig;
— Göttingen;
— Lampoldshausen abzuschließen.
Die Kantinen des DLR produzieren im Jahr ca 567 000 Essen und versorgen damit Mitarbeiter/innen und Gäste.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt e. V. (DLR)
Pašto adresas: Linder Höhe
Vietovė: Köln
NUTS kodas: DEA23
Pašto kodas: 51147
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.dlr.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/05/2020 12:15
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.