Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Manheimas: Metalo apdirbimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Manheimas: Metalo apdirbimas

  • Paskelbta
    03/12/2019
  • Galutinis terminas
    15/01/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/01/2020
  • Skirta
    28/02/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
BBS Bau- und Betriebsservice GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE126 Mannheim, Stadtkreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE126 Mannheim, Stadtkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45262670 Metalo apdirbimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
X-BBS-2019-0050
Aprašymas

SCI – LV12 Metallbauarbeiten PR-/Fensterkonstruktion mit Sonnenschutz.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: BBS Bau- und Betriebsservice GmbH
Pašto adresas: Leoniweg 2
Vietovė: Mannheim
NUTS kodas: DE126
Pašto kodas: 68167
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.bbs-mannheim.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/X-BBS-2019-0050
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/01/2020 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Starz Metallbau GmbH & Co.KG
Pašto adresas: Kreidestr. 4
Vietovė: Aalen-Ebnat
Pašto kodas: 73432
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.