Publications Office of the EU
Norvegija-Askim: Vandens bokštų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegija-Askim: Vandens bokštų statybos darbai

  • Paskelbta
    08/05/2023
  • Galutinis terminas
    14/07/2023
  • Skirta
    04/10/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Indre Østfold kommune
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NO082 Viken
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO082 Viken
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45232153 Vandens bokštų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
81,686,973.00 NOK
Pasiūlymo referencinis numeris
22/16
Aprašymas

Construction of a new water tower at the existing water tower at Trippestad in Askim.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=aftaxfrnsh&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
81,686,973.00 NOK
Sutarties sudarymas
Vietovė: HAB CONSTRUCTION AS
Pašto adresas: Vollsveien 19
Vietovė: Lysaker
Pašto kodas: 1366
Šalis: NOR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.