Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Kembridžas: Televizijos ir radijo imtuvai ir garso ar vaizdo įrašymo arba atkūrimo aparatai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Kembridžas: Televizijos ir radijo imtuvai ir garso ar vaizdo įrašymo arba atkūrimo aparatai

  • Paskelbta
    10/03/2018
  • Galutinis terminas
    26/04/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    27/04/2018
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
THe chancellor, masters and scholars of the University of Cambridge
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKH12 Cambridgeshire CC
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKH1 East Anglia
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
32300000 Televizijos ir radijo imtuvai ir garso ar vaizdo įrašymo arba atkūrimo aparatai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
UCAM 088/17
Aprašymas

The Capella building will house approximately 600 staff and will accommodate open plan offices, reception, seminar rooms, boardrooms and training facilities for the staff and students.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: THe chancellor, masters and scholars of the University of Cambridge
Pašto adresas: Procurement Services, 1st Floor South, Greenwich House, Madingley Rise
Vietovė: Cambridge
NUTS kodas: UKH1
Pašto kodas: CB3 0TX
Šalis: GBR
Asmuo ryšiams: Tom Twitchett
Pagrindinis adresas: https://in-tendhost.co.uk/universityofcambridge
Elektroniniu būdu naudojant:
https://in-tendhost.co.uk/universityofcambridge
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
27/04/2018 12:10
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.