Publications Office of the EU
Ispanija-Valladolid: Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Valladolid: Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai

  • Skirta
    28/02/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES418 Valladolid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES418 Valladolid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09000000 Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
46,608,675.87
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
17,871,473.24 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2040002192 - 080/2023
Aprašymas

Suministro de gas natural canalizado a los centros dependientes de la Gerencia Regional de Salud de Castilla y León

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
46,608,675.87
Galutinė sutarties vertė
17,871,473.24 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: GAS NATURAL COMERCIALIZADORA, S.A.
Pašto adresas: Avenida San Luis, 77
Vietovė: Madrid
Pašto kodas: 28033
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.