Publications Office of the EU
Ispanija-Barselona: Su radioaktyviosiomis, toksinėmis, medicininėmis ir pavojingomis atliekomis susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Barselona: Su radioaktyviosiomis, toksinėmis, medicininėmis ir pavojingomis atliekomis susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    20/02/2023
  • Galutinis terminas
    16/03/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/03/2023
  • Skirta
    01/06/2023
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
DEPARTAMENTO DE INTERIOR
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES51 Cataluña
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES51 Cataluña
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90520000 Su radioaktyviosiomis, toksinėmis, medicininėmis ir pavojingomis atliekomis susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
296,044.80 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
61,676.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
IT-2023-242
Aprašymas

Servicio de recogida, transporte, tratamiento y elimnación de los residuos sanitarios y químicos G-III y G-IV de diversos centros de la Dirección General de la Policía, incluido el suministro de los envases y cesión del equipamiento necesario para la prestación del servicio. Importe de licitación: 74.627,96 € IVA incluído

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: DEPARTAMENTO DE INTERIOR
Nacionalinis registracijos numeris: S0811001G
Pašto adresas: c/Diputació, 355
Vietovė: Barcelona
NUTS kodas: ES51
Pašto kodas: 08009
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Servicio de Contratación y Patrimonio
Pagrindinis adresas: http://contractaciopublica.gencat.cat
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/03/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
296,044.80 EUR
Galutinė sutarties vertė
61,676.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SRCL CONSENUR, SL
Pašto adresas:
Vietovė: Arganda del Rey
Pašto kodas:
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.