Publications Office of the EU
„Определяне на изпълнител за извършване на дейности по ремонт и поддържане на улици в гр. Поморие и кв. Каменар и общински път №BGS1142 - гр. Поморие“ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Определяне на изпълнител за извършване на дейности по ремонт и поддържане на улици в гр. Поморие и кв. Каменар и общински път №BGS1142 - гр. Поморие“

  • Paskelbta
    12/09/2024
  • Galutinis terminas
    10/10/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/10/2024
  • Skirta
    09/02/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG341 Бургас
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233142 Kelių remonto darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
500,000.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
425067
Aprašymas

Предмет на настоящата обществена поръчка е извършването на ремонт и поддържане (превантивно, текущо, и ремонтно-възстановителни работи при аварийни ситуации) на 47,008 км., както следва: улици в гр. Поморие с дължина - 38,708км. кв. Каменар - 6,700 км. общински път №BGS1142 - гр. Поморие - 1,600км. Описание на видовете СМР и дейности е представено в Приложение № В – Видове СМР и дейности.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/425067
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://app.eop.bg/today/425067
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/10/2024 13:00
Award method
Обществената поръчка се възлага въз основа на „най – ниска цена”. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най – ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Apskaičiuotoji vertė
500,000.00 BGN
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: ЩРАБАГ ЕАД
Pašto adresas:
Vietovė: гр. София
Pašto kodas: 1309
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.