Publications Office of the EU
Italija-Roma: Laikraščiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Roma: Laikraščiai

  • Paskelbta
    19/12/2022
  • Galutinis terminas
    17/01/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/01/2023
  • Skirta
    14/03/2023
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: IT Italia
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
22210000 Laikraščiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
480,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
408,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Gara n. 8850244- CIG 954666907C - CUI 06382641006202200007
Aprašymas

Fornitura di una edicola digitale fruibile su piattaforma strutturata per le necessità della Rai Radiotelevisione Italiana S.p.A., da svolgersi secondo le modalità ed i termini dettagliatamente indicati nella documentazione di gara.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A.
Pašto adresas: viale Giuseppe Mazzini, 14
Vietovė: Roma
NUTS kodas: ITI43
Pašto kodas: 00195
Šalis: ITA
Pagrindinis adresas: https://www.rai.it
Elektroniniu būdu naudojant:
https://piattaformaacquisti.rai.it/PortaleAppalti
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/01/2023 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
480,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
408,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SIMUL NEWS S.R.L.
Pašto adresas: Via Chiana , 38
Vietovė: Roma
Pašto kodas: 00198
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.