Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: Piktžolių naikinimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Madridas: Piktžolių naikinimo paslaugos

  • Paskelbta
    05/10/2017
  • Galutinis terminas
    20/11/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/01/2018
  • Skirta
    30/04/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77312100 Piktžolių naikinimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
20,710,035.88 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
11,682,000.90 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
7
Pasiūlymo referencinis numeris
2.17/28520.0093
Aprašymas

Trabajos en materia de control de la vegetación en plataforma de Red Convencional de ancho ibérico y métrico (7 lotes).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Nacionalinis registracijos numeris: Q 2801660 H
Pašto adresas: c/ Agustín de Foxá, 56, Estación de Chamartín, Edificio 22
Vietovė: Madrid
NUTS kodas: ES30
Pašto kodas: 28036
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Rosa Cabrerizo Ruiz
Pagrindinis adresas: www.adif.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/01/2018 12:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.