Publications Office of the EU
Čekija-Olomouc: Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Olomouc: Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)

  • Paskelbta
    08/06/2020
  • Galutinis terminas
    08/07/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/07/2020
  • Skirta
    11/08/2020
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Univerzita Palackého v Olomouci
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
390,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
294,434.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je dodávka lyofilizátoru. Tato veřejná zakázka souvisí s realizací projektu: „Zkvalitnění studijního prostředí“, reg.č. CZ.02.2.67/0.0/0.0/18_057/0013296, v rámci Operačního programu Výzkum, Vývoj a Vzdělávání.
Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy kvalifikovaným pracovníkem a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena v čl. 2 odst. 2.2 Zadávací dokumentace.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zakazky.upol.cz/vz00003993
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/07/2020 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
390,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
294,434.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Fisher Scientific, spol. s.r.o.
Pašto adresas: Kosmonautů 324
Vietovė: Pardubice, Polabiny
Pašto kodas: 530 09
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.