Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Apsaugos nuo gamtinių pavojų paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Varšuva: Apsaugos nuo gamtinių pavojų paslaugos

  • Skirta
    04/10/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie-Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL92 Mazowiecki regionalny
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL92 Mazowiecki regionalny
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90721800 Apsaugos nuo gamtinių pavojų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
107,864.06
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
128,703.46 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
LU.ROZ.2810.83.2022
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót utrzymaniowych rzeki Kanał Tarkowski w km 0+000-6+300; 7+050-8+090 i 8+790-20+025 oraz rzeki Sosenka w km 0+000-4+300 i 5+300-10+393.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
107,864.06
Galutinė sutarties vertė
128,703.46 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Związek Spółek Wodnych w Siedlcach
Pašto adresas: Młynarska 1
Vietovė: Siedlce
Pašto kodas: 08-110
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.