Publications Office of the EU
Prancūzija-Ruy-Montceau: Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Ruy-Montceau: Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimo paslaugos

  • Paskelbta
    22/09/2015
  • Galutinis terminas
    03/11/2015
  • Skirta
    26/11/2015
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Commune de Ruy-Montceau
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66512000 Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
27,324.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
CC RUY 2015 AP
Aprašymas

Le Marché concerne les risques suivants:
Risques statutaires des agents titulaires et stagiaires affiliés à la Cnracl,
Risques statutaires des agents titulaires et stagiaires non- affiliés et des
agents non — titulaires.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
27,324.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Pillot Courtier — Genworth assureur
Pašto adresas: 19 boulevard de Saint-Martin
Vietovė: Aire-sur-la-Lys
Pašto kodas: 62120
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.