Publications Office of the EU
CZ-České Budějovice: Informacijos sistemos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

CZ-České Budějovice: Informacijos sistemos

  • Paskelbta
    16/03/2011
  • Galutinis terminas
    21/04/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/04/2011
  • Skirta
    28/06/2011
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48810000 Informacijos sistemos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
38,000,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
34,467,315.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
OŘ NIS 2011
Aprašymas

Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí licencí nemocničního informačního systému (dále též jen „NIS“) na dobu neurčitou, provedení implementace NIS a poskytování služeb správy, uživatelské podpory a údržby NIS a služeb správy, servisu a údržby hardware na dobu neurčitou, to vše v souladu s platnou právní úpravou, zejména zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), v platném znění, a v souladu s provozními předpisy zadavatele, včetně případných veškerých souvisejících činností v rozsahu blíže vymezeném zadávací dokumentací.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/04/2011 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
38,000,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
34,467,315.00 CZK
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.