Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Edinburgas: Darbo jėgos atrankos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Edinburgas: Darbo jėgos atrankos paslaugos

  • Paskelbta
    03/06/2020
  • Galutinis terminas
    17/07/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/07/2020
  • Skirta
    23/09/2020
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Scottish Futures Trust Ltd
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKM75 Edinburgh, City of
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKM75 Edinburgh, City of
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79600000 Darbo jėgos atrankos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
250,000.00 GBP
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,000,000.00 GBP
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

SFT wishes to appoint one supplier to each of 4 lots of a framework agreement for the provision of recruitment services for a term of 4 years.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.publiccontractsscotland.gov.uk
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/07/2020 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.