-
Paskelbta27/06/2018
-
Galutinis terminas30/08/2018
-
Vokų su pasiūlymais atplėšimas31/08/2018
-
Skirta18/01/2019
-
Šiandien02/09/2026
Priemonės
Bulgarija-Sofija: Elektros skaitikliai
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Vietovė: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Nacionalinis registracijos numeris: 130277958
Pašto adresas: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Vietovė: София
NUTS kodas: BG411
Pašto kodas: 1784
Šalis: BGR
Asmuo ryšiams: Светлана Илиева
Pagrindinis adresas: www.cez-rp.bg
Pašto adresas: ул. Г. Бенковски № 50-9
Vietovė: Хасково
Pašto kodas: 6300
Šalis: BGR
Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.