Publications Office of the EU
Graikija-Atėnai: Tomografijos prietaisai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Graikija-Atėnai: Tomografijos prietaisai

  • Paskelbta
    12/11/2011
  • Galutinis terminas
    09/01/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/01/2012
  • Skirta
    20/12/2013
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33115000 Tomografijos prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
528,455.28 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
649,440.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
31228/09-11-2011
Aprašymas

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not specified
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/01/2012 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
528,455.28 EUR
Galutinė sutarties vertė
649,440.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Pašto adresas: Τζαβέλλα 1-3
Vietovė: Αθήνα, Χαλάνδρι
Pašto kodas: 152 31
Šalis: GRC
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.