Publications Office of the EU
PL-Strzelce Opolskie: Kredito teikimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Strzelce Opolskie: Kredito teikimo paslaugos

  • Paskelbta
    27/07/2011
  • Galutinis terminas
    01/09/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    01/09/2011
  • Skirta
    28/09/2011
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL524 Opolski
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66113000 Kredito teikimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,472,208.33 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,702,966.77 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP.271.1.11.2011
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Strzelce Opolskie kredytu długoterminowego, przeznaczonego na częściowe sfinansowanie zadań inwestycyjnych i remontowych realizowanych lub planowanych do realizacji przez Gminę Strzelce Opolskie.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/09/2011 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
2,472,208.33 PLN
Galutinė sutarties vertė
2,702,966.77 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Opole
Pašto adresas: ul. Książąt Opolskich 29
Vietovė: Opole
Pašto kodas: 45-005
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.