Publications Office of the EU
Italija-Brescia: Atliekų rinkimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Italija-Brescia: Atliekų rinkimo paslaugos

  • Paskelbta
    01/10/2016
  • Galutinis terminas
    04/11/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/11/2016
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Provincia di Brescia
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITC47 Brescia
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90511000 Atliekų rinkimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,476,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Servizio di raccolta rifiuti urbani e assimilati con raccolta differenziata, gestione del centro di raccolta comunale e avvio a recupero/smaltimento di tutte le frazioni di raccolta rifiuti e spazzamento strade. Periodo 1.1.2017-31.12.2018 — Comune di Stezzano (BG).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Provincia di Brescia
Pašto adresas: Via Musei 32
Vietovė: Brescia
NUTS kodas: ITC47
Pašto kodas: 25121
Šalis: ITA
Pagrindinis adresas: http://www.provincia.brescia.it
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/11/2016 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,476,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.