Publications Office of the EU
A6 - Renouvellement des chaussées du PR 210 à 220 sens 1 et du PR 235 à 207 sens 2 et réfection de l'étanchéité du Viaduc de Toutry au PR 220+100 sens 2 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

A6 - Renouvellement des chaussées du PR 210 à 220 sens 1 et du PR 235 à 207 sens 2 et réfection de l'étanchéité du Viaduc de Toutry au PR 220+100 sens 2

  • Pranešta
    17/06/2024
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    08/11/2024
  • Paskelbta
    20/12/2024
  • Galutinis terminas
    13/02/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/02/2025
  • Skirta
    04/07/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
APRR.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRC11 Côte-d’Or
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233110 Automagistralių tiesimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
11,809,614.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
BPC002024
Aprašymas

Les travaux concernent la réfection des chaussées en pleine largeur (2 voies de circulation + BAU) en section courante du sens 1 (Paris/Lyon) entre les PR 210+200 et 220+150 et du sens 2 (Lyon/Paris) entre les PR 235+800 et 207+000, ainsi que la réfection de l'étanchéité du viaduc de Toutry (PR 220+100) en sens 2 (Lyon/Paris)

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://aprr.achatpublic.com
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://aprr.achatpublic.com
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/02/2025 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.