Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Haga: Apskaitos, audito ir fiskalinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nyderlandai, Olandija-Haga: Apskaitos, audito ir fiskalinės paslaugos

  • Paskelbta
    27/12/2019
  • Galutinis terminas
    30/01/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/01/2020
  • Skirta
    01/06/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nederlandse Organisatie voor toegepast-natuurwetenschappelijk onderzoek TNO
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NL Nederland
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL Nederland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79200000 Apskaitos, audito ir fiskalinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
220,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
220,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2019FPL/Ink227
Aprašymas

Het doel van de aanbesteding is het voornemen van TNO tot het sluiten van een Overeenkomst met een (1) Opdrachtnemer voor het uitvoeren van de verantwoording van projecten die vallen onder de Europese subsidieregeling Interreg. Daarnaast gaat de voorkeur van TNO uit naar een partij die indien nodig advies kan geven inzake de subsidiemogelijkheden in complexe financieringsvraagstukken. Deze dienstverlening dient te worden uitgevoerd conform de eisen en wensen als opgenomen in de aanbestedingsstukken.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Nederlandse Organisatie voor toegepast-natuurwetenschappelijk onderzoek TNO
Nacionalinis registracijos numeris: 252056395
Pašto adresas: Anna van Buerenplein 1
Vietovė: Den Haag
NUTS kodas: NL
Pašto kodas: 2595 DA
Šalis: NLD
Asmuo ryšiams: Helene Bosman
Pagrindinis adresas: http://www.tno.nl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/c8ac9af2d500467169372e3845824aa3
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/01/2020 13:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
220,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
220,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: ffiqs bv
Pašto adresas: Laan van Zuid Hoorn 15
Vietovė: Rijswijk
Pašto kodas: 2289 DC
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.