Publications Office of the EU
Rumunija-Târgoviște: Sistemiškai veikiantys antibakteriniai vaistai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Rumunija-Târgoviște: Sistemiškai veikiantys antibakteriniai vaistai

  • Paskelbta
    20/01/2018
  • Galutinis terminas
    23/02/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/03/2018
  • Skirta
    16/05/2018
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Spitalul Județean de Urgență Târgoviște
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO313 Dâmboviţa
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33651100 Sistemiškai veikiantys antibakteriniai vaistai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
9,377,144.30 RON
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
396
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Acordul-cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitia medicamentelor de uz uman necesare desfasurarii in bune conditii a actului medical din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Targoviste.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/03/2018 18:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

33651100 - Sistemiškai veikiantys antibakteriniai vaistai

33675000 - Sistemiškai veikiantys antihistamininiai vaistai

33631500 - Kortikosteroidai odos ligoms gydyti

33698000 - Klinikiniai produktai

33621300 - Antianeminiai preparatai

33621100 - Antitromboziniai vaistai

33642200 - Sistemiškai veikiantys kortikosteroidai

33661000 - Nervų sistemą veikiantys vaistai

33613000 - Vidurius paleidžiantys vaistai

33622700 - Kalcio kanalų blokatoriai

33632200 - Miorelaksantai

33692210 - Parenteraliniai maitinamieji tirpalai

33693300 - Priklausomybės ligų gydymas

33615100 - Insulinas

33691200 - Antihelmintiniai vaistai

33617000 - Mineralų papildai

33651300 - Priešmikobakteriniai vaistai

33651500 - Imuniniai serumai ir imunoglobulinai

33661700 - Kiti nervų sistemą veikiantys vaistai

33622300 - Diuretikai

33661500 - Psicholeptikai

33622100 - Širdį veikiantys vaistai

33641200 - Kiti ginekologiniai vaistai

33661300 - Antiepilepsiniai vaistai

33661100 - Anestetikai

33692700 - Gliukozės tirpalai

33610000 - Virškinimo traktą ir metabolizmą veikiantys vaistai

33690000 - Kiti vaistai

33692500 - Švirkščiami tirpalai

33614000 - Antidiarėjiniai vaistai, vaistai žarnyno infekcinėms ir uždegiminėms ligoms gydyti

33652200 - Endokrininę sistemą veikiantys vaistai

33673000 - Vaistai nuo obstrukcinių kvėpavimo takų ligų

33652300 - Imunosupresantai

33631400 - Antibiotikai ir chemoterapiniai vaistai odos ligoms gydyti

33621400 - Plazmos pakaitalai ir infuziniai tirpalai

33621200 - Antihemoraginiai vaistai

33621000 - Kraują ir kraujodarą veikiantys vaistai

33640000 - Urogenitalinę sistemą veikiantys vaistai ir hormonai

33642300 - Skydliaukę veikiantys vaistai

33642100 - Hipofizės ir pagumburio hormonai bei jų analogai

33611000 - Vaistai nuo ligų, susijusių su rūgštingumo sutrikimais

33622800 - Renino-angiotenzino sistemą veikiantys vaistai

33622600 - Beta blokatoriai

33630000 - Dermatologiniai vaistai ir raumenų bei skeleto sistemą veikiantys vaistai

33632100 - Priešuždegiminiai ir priešreumatiniai vaistai

33615000 - Vaistai diabetui gydyti

33670000 - Kvėpavimo sistemą veikiantys vaistai

33651200 - Sistemiškai veikiantys priešgrybeliniai vaistai

33697100 - Klizmai skirti preparatai

33651400 - Sistemiškai veikiantys priešvirusiniai vaistai

33674000 - Vaistai nuo kosulio ir peršalimo

33695000 - Visi kiti negydomieji produktai

33622400 - Vazoprotektoriai

33661600 - Psichoanaleptikai

33622200 - Kraujospūdį mažinantys vaistai

33661200 - Analgetikai

33612000 - Vaistai nuo funkcinių skrandžio ir žarnyno sutrikimų

33662100 - Vaistai akių ligoms gydyti

33631100 - Priešgrybeliniai vaistai, vartojami odos ligoms gydyti

33692200 - Parenteralinės mitybos produktai

33616000 - Vitaminai

33692400 - Infuziniai tirpalai

33141000 - Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos

33140000 - Medicinos reikmenys

33100000 - Medicinos įranga

Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.