Publications Office of the EU
Lenkija-Vroclavas: Apsaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Vroclavas: Apsaugos paslaugos

  • Paskelbta
    21/08/2015
  • Galutinis terminas
    21/09/2015
  • Skirta
    26/09/2017
  • Šiandien
    07/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79711000 Signalizacijos sistemų stebėsenos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
9,620,430.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
9,100,872.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
WNP/432/PO/2015
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia realizowana w kompleksach koszarowych WSOWL 2845 we Wrocławiu, 3856 w Rakowie Wielkim oraz 2624 w Szklarskiej Porębie w okresie od 1.1.2016 r. do 31.12.2018 r. w systemie zmianowym całodobowym, realizowanym przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną, a polegająca na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
9,620,430.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
9,100,872.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Konsorcjum: a. Agencja Ochrony Osób i Mienia Guard – Service Sp. z o.o. oraz b. Guard – Systemy Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Tatrzańska 6a
Vietovė: Poznań
Pašto kodas: 60-413
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.