Publications Office of the EU
CZ-Brno: Kompiuterinė įranga ir reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

CZ-Brno: Kompiuterinė įranga ir reikmenys

  • Paskelbta
    10/09/2011
  • Galutinis terminas
    14/10/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/10/2011
  • Skirta
    24/10/2011
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,000,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,017,665.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
PC/2011/OND
Aprašymas

Dodávka PC a notebooků.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/10/2011 14:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

30200000 - Kompiuterinė įranga ir reikmenys

30213000 - Asmeniniai kompiuteriai

30210000 - Duomenų apdorojimo mašinos (techninė įranga)

Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
4,000,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
4,017,665.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: UNIS COMPUTERS,a.s.
Pašto adresas: Jundrovská 31
Vietovė: Brno
Pašto kodas: 624 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.