Publications Office of the EU
Prancūzija-Romainville: Vandens paskirstymo ir susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Romainville: Vandens paskirstymo ir susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    31/05/2023
  • Atšaukta
    09/06/2023
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
est ensemble
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
65100000 Vandens paskirstymo ir susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
23.PC.EA.074
Aprašymas

entretien et exploitation des installations d'eau potable et des postes de refoulement (Pr) d'assainissement pour la régie publique d'eau et d'assainissement de l'ept Est Ensemble

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=846166&orgAcronyme=v8x
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.