Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Diuseldorfas: Mikroskopai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Diuseldorfas: Mikroskopai

  • Skirta
    16/07/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
Keli pagrindiniai BVPŽ kodai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
649,638.66 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Multi-Photonen Laser-Scanning-Mikroskop

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
649,638.66 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Nikon GmbH, Zweigniederlassung der Nikon Europe B. V.
Pašto adresas:
Vietovė: Düsseldorf
Pašto kodas:
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.