Publications Office of the EU
Danija-Frederiksberg: Bankų ir investavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danija-Frederiksberg: Bankų ir investavimo paslaugos

  • Paskelbta
    24/08/2017
  • Galutinis terminas
    25/09/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/09/2017
  • Skirta
    01/05/2018
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ministry of Taxation
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DK011 Byen København
Pirkėjo vieta
NUTS code: DK011 Byen København
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66100000 Bankų ir investavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
9,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,900,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
2017-2466
Aprašymas

Lønmodtagernes Dyrtidsfond (“LD”) conducted an open procedure regarding Fund Management Services and Depository Services as announced in Contract Notice 2017/S 161-332360. Unfortunately, LD had to cancel this tender procedure, cf. Contract Notice 2017/S 193-396530, as all received tenders were considered non-compliant and “irregular. LD continued the procedure as a negotiated procedure cf. Section 61, 1) nº 2 of the Public Procurement Act and the negotiations have been conducted based on the same tender material. Thus, the object of the tender was to contract with a Fund Manager and a Depositary Bank (Global Custodian) regarding the fund management services and depositary services, respectively, of KLD’s assets. Nykredit Porteføljeadministration A/S and J.P. Morgan Europe, Copenhagen Branch, filial af J.P. Morgan Europe Limited, Storbritannien, has been awarded the contracts, and the contracts have been signed after the expiry of a 10 day standstill period.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Lønmodtagernes Dyrtidsfond
Nacionalinis registracijos numeris: 61552812
Pašto adresas: Dirch Passers Allé 27, 2. sal
Vietovė: Frederiksberg
NUTS kodas: DK011
Pašto kodas: 2000
Šalis: DNK
Asmuo ryšiams: Michael Steen
Pagrindinis adresas: http://www.ld.dk
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/09/2017 13:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.