Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Brėmenas: Vidurinių mokyklų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Brėmenas: Vidurinių mokyklų statybos darbai

  • Paskelbta
    06/03/2019
  • Galutinis terminas
    01/04/2019
  • Skirta
    24/02/2020
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Sondervermögen Immobilien und Technik (SVIT/Stadt) vertreten durch Immobilien Bremen Anstalt des öffentlichen Rechts
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE50 Bremen
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE50 Bremen
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45214220 Vidurinių mokyklų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
V0163/2019
Aprašymas

Vorhaben „Planung, Bau, Betrieb, Finanzierung und langfristige Instandhaltung des Neubaus der Berufsschule für Großhandel, Außenhandel und Verkehr“ in einer öffentlich-privaten Partnerschaft (ÖPP/Inhabermodell).

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabe.bremen.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Goldbeck Public Partner GmbH
Pašto adresas: Ummelner Str. 4-6
Vietovė: Bielefeld
Pašto kodas: 33649
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.