Publications Office of the EU
Norvegija-Oslas: Viešųjų pirkimų konsultacinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegija-Oslas: Viešųjų pirkimų konsultacinės paslaugos

  • Paskelbta
    05/02/2019
  • Skirta
    13/12/2022
  • Galutinis terminas
    24/03/2025
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Politiets fellestjenester
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO020 Innlandet
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79418000 Viešųjų pirkimų konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
12,000,000.00 NOK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,700,005.00 NOK
Pasiūlymo referencinis numeris
201800876
Aprašymas

PFT invites tenderers to participate in a dynamic purchasing system that must cover the Norwegian Police's requirements for procurement professional assistance.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Politiets fellestjenester
Nacionalinis registracijos numeris: 974 761 157
Pašto adresas: Fridtjof Nansens vei 14
Vietovė: Oslo
NUTS kodas: NO022
Pašto kodas: 0369
Šalis: NOR
Asmuo ryšiams: Linda Stoll
Pagrindinis adresas: http://www.politiet.no
Elektroniniu būdu naudojant:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=229880&B=POLITIET
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
12,000,000.00 NOK
Galutinė sutarties vertė
1,700,005.00 NOK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Vivento AS
Pašto adresas: Strandveien 8
Vietovė: Lysaker
Pašto kodas: 1366
Šalis: NOR

Vietovė: Dovre Group Consulting AS
Pašto adresas: Postboks 77 Sentrum
Vietovė: Stavanger
Pašto kodas: 4001
Šalis: NOR

Vietovė: DELOITTE AS
Pašto adresas: Dronning Eufemias gate 14
Vietovė: OSLO
Pašto kodas: OSLO 0191
Šalis: NOR

Vietovė: Odin Prosjekt AS
Pašto adresas: Edvard Griegs vei 3B
Vietovė: BERGEN
Pašto kodas: 5059
Šalis: NOR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.