Publications Office of the EU
Vienos šalies sistema „Cisco Umbrella“, „Secure access“ ir „Duo“ paslaugoms teikti - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Vienos šalies sistema „Cisco Umbrella“, „Secure access“ ir „Duo“ paslaugoms teikti

  • Paskelbta
    14/07/2025
  • Galutinis terminas
    01/08/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    01/08/2025
  • Skirta
    06/01/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Local Government Management Agency
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: IE061 Dublin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72268000 Programinės įrangos tiekimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
6,000,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Paslaugos apima vieno tiekėjo teikimą vietos valdžios sektoriui, siekiant remti šių "Cisco" produktų "DUO Umbrella Secure Access" naudojimą ir priėmimą:

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6102450
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6102450
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/08/2025 13:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: cost
Aprašymas: As per RFT
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
6,000,000.00
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Paradyn
Pašto adresas:
Vietovė: Dublin
Pašto kodas: D18 TY75
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.