Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: Lokomotyvų ir riedmenų dalys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Madridas: Lokomotyvų ir riedmenų dalys

  • Paskelbta
    14/01/2022
  • Galutinis terminas
    10/02/2022
  • Skirta
    27/11/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
RENFE VIAJEROS SME, S.A. - Dirección de Control de Gestión y Compras
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES España
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
15,225,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
9,381,179.82 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
2018-01126
Aprašymas

SUMINISTRO, INSTALACIÓN Y PUESTA EN SERVICIO DE UN SISTEMA GSM-R VOZ (SISTEMA GLOBAL DE COMUNICACIONES MÓVILES PARA FERROCARRILES) EN 266 TRENES DE CERCANÍAS Y MEDIA DISTANCIA EN BARCELONA (SERIES 447,448,449,450,451,463,464,465 Y 470)

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: RENFE VIAJEROS SME, S.A. - Dirección de Control de Gestión y Compras
Nacionalinis registracijos numeris: A86868189
Pašto adresas: Avenida Ciudad de Barcelona nº 6 - 2ª planta
Vietovė: Madrid
NUTS kodas: ES300
Pašto kodas: 28007
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Álvaro Solera Villar / Maria Yolanda Declara Guaty
Pagrindinis adresas: http://www.renfe.com
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:perfilContratante&idBp=KcT5%2Ffqb6lMQK2TEfXGy%2BA%3D%3D
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.