Publications Office of the EU
Bulgarija-Svilengrad: Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Svilengrad: Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos

  • Paskelbta
    18/06/2021
  • Galutinis terminas
    16/07/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/07/2021
  • Skirta
    27/10/2021
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - СВИЛЕНГРАД ЕООД
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG422 Хасково
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG422 Хасково
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
387,379.03 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
443,841.94 BGN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

„Доставка на медицински изделия - консумативи за нуждите на МБАЛ-Свиленград ЕООД по обособени позиции”

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/142071
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/07/2021 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.