Publications Office of the EU
Prancūzija-Lorient: Garso ir vaizdo aparatūra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Lorient: Garso ir vaizdo aparatūra

  • Paskelbta
    02/04/2021
  • Galutinis terminas
    30/04/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/05/2021
  • Skirta
    15/06/2021
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Lorient Agglomération
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRH04 Morbihan
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRH04 Morbihan
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
32321200 Garso ir vaizdo aparatūra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
273,418.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
21049-21050
Aprašymas

Cité de la Voile Eric Tabarly — Lorient — fourniture, livraison et intégration d'une nouvelle plateforme de cinéma dynamique 5D et production-réalisation d'un film audiovisuel du pré show.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marches.megalis.bretagne.bzh/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=147818&orgAcronyme=a2e
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/05/2021 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.