Publications Office of the EU
EXP. 2024-127 Suministro, puesta en servicio y mantenimiento postgarantía de un Sistema de Transporte de Tubos con total seguimiento (en adelante el Sistema) para el Centro de Diagnóstico Biomédico (CDB) del Hospital Clínic de Barcelona (HCB). - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

EXP. 2024-127 Suministro, puesta en servicio y mantenimiento postgarantía de un Sistema de Transporte de Tubos con total seguimiento (en adelante el Sistema) para el Centro de Diagnóstico Biomédico (CDB) del Hospital Clínic de Barcelona (HCB).

  • Paskelbta
    18/10/2024
  • Galutinis terminas
    15/11/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/11/2024
  • Skirta
    20/03/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
CONSORCI HOSPITAL CLÍNIC DE BARCELONA (HCB)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42900000 Įvairios bendrosios ir specialiosios paskirties mašinos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
393,104.60 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
335,624.62 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2024-127
Aprašymas

Suministro, puesta en servicio y mantenimiento postgarantía de un Sistema de Transporte de Tubos con total seguimiento (en adelante el Sistema) para el Centro de Diagnóstico Biomédico (CDB) del Hospital Clínic de Barcelona (HCB).

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contractaciopublica.cat/ca/detall-publicacio/5815507b-71fe-4acc-a8cb-43c554a4f6c3/300272939
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://contractaciopublica.cat/ca/detall-publicacio/5815507b-71fe-4acc-a8cb-43c554a4f6c3/300272939
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/11/2024 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Diveros criterios. Criterios de valoración sometidos a juicio de valor. Puntuación total de este conjunto de criterios: 45,00. Detalle: Primer tramo: Solución de adquisición y transporte de tubos en el Centro de Extracciones (Puntuación: 10,00). Segundo tramo: Solución por el recorrido entre la salida del Centro de Extracciones y la llegada al Área Operativa Core (Puntuación: 10,00). Tercer tramo: Solución de recorrido interno en el Área Operativa Core (Puntuación: 15,00). Cuarto tramo: Solución de carga en el sistema automatizado del Área Operativa Core. (Puntuación: 10,00).
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Puntuación total de este conjunto de criterios: 35,00. Detalle: Precio (Puntuación: 35,00). Criterio: Resto de criterios de valoración automática. Puntuación total de este conjunto de criterios: 20,00. Detalle: Capacidad de transportar más tubos/hora (Puntuación: 5,00). Tiempo de respuesta in situ en caso de averías (mantenimiento correctivo) (Puntuación: 5,00). Tiempo de respuesta de teleasistencia en caso de averías (mantenimiento correctivo) (Puntuación: 5,00). Visitas adicionales a la visita trimestral prevista en concepto de mantenimiento preventivo (Puntuación: 5,00).
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
393,104.60 EUR
Galutinė sutarties vertė
335,624.62 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: MAQMETAL AUTOMATION, S.L.
Pašto adresas:
Vietovė: FOGARS DE LA SELVA
Pašto kodas: 08495
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.