Publications Office of the EU
PL-Varšuva: Redukciniai, reguliavimo, kontroliniai ar apsauginiai vožtuvai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Varšuva: Redukciniai, reguliavimo, kontroliniai ar apsauginiai vožtuvai

  • Paskelbta
    28/08/2012
  • Galutinis terminas
    04/10/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/10/2012
  • Skirta
    20/11/2012
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42131140 Redukciniai, reguliavimo, kontroliniai ar apsauginiai vožtuvai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,876.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,125,554.50 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
12
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP/2012/00009/OZP
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, o roku produkcji zgodnym z rokiem dostawy, dwustopniowych reduktorów ciśnienia gazu ziemnego grupy E według PN C 04750. Więcej informacji na temat przedmiotu zamówienia znajduje się w opisie zadań (części), na jakie podzielone jest zamówienie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w specyfikacji istotnych warunków zamówienia (zwanej w dalszej treści ogłoszenia SIWZ), dostępnej na stronie internetowej Zamawiającego https://noweprzetargi.msgaz.pl.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/10/2012 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.