Publications Office of the EU
Usługa polegająca na realizacji badań jakościowych i ilościowych w obszarze gotowości przedsiębiorstw do wdrożenia i skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji (AI), w ramach Bilansu Kapitału Ludzkiego 3.0 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usługa polegająca na realizacji badań jakościowych i ilościowych w obszarze gotowości przedsiębiorstw do wdrożenia i skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji (AI), w ramach Bilansu Kapitału Ludzkiego 3.0

  • Paskelbta
    12/06/2024
  • Galutinis terminas
    12/07/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    12/07/2024
  • Skirta
    17/10/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79315000 Socialinių tyrimų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
466,317.75 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
573,561.30 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
p/196/DAS/2024
Aprašymas

1. Przedmiotem zamówienia będzie przeprowadzenie badań jakościowych i ilościowych w obszarze gotowości przedsiębiorstw do wdrożenia i skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji (AI). 2. Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://parp.eb2b.com.pl
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://parp.eb2b.com.pl
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
12/07/2024 11:15
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Cena waga 28 pkt
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 28
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Koncepcja analizy danych zastanych (desk research) wraz z propozycją listy źródeł informacji
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Wstępna koncepcja doboru firm bliźniaczych do indywidualnych wywiadów jakościowych
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 14
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Strategia dotarcia do firm bliźniaczych i kontroli spełnienia przez nie założonych kryteriów
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 16
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Rozwiązania proekologiczne
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 2
Apskaičiuotoji vertė
466,317.75 PLN
Galutinė sutarties vertė
573,561.30 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Danae Sp. z o.o.
Pašto adresas:
Vietovė: Gdańsk
Pašto kodas: 80-377
Šalis:
Vietovė: ECORYS Polska Sp. z o.o.
Pašto adresas:
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 00-394
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.