Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Leipcigas: Perkėlimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Leipcigas: Perkėlimo paslaugos

  • Paskelbta
    06/04/2022
  • Galutinis terminas
    02/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/05/2022
  • Skirta
    22/07/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Leipzig, Hauptamt
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98392000 Perkėlimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
811,195.97 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.02 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
L-10.61-2022-00134
Aprašymas

Durchführung von Transport- und Vertrageleistungen für alle Umzugsvorhaben einzelner Ämter, Einrichtungen und Schulen der Stadt Leipzig

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.evergabe.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/05/2022 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.