Publications Office of the EU
Norvegija-Lillehammer: Sniego valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegija-Lillehammer: Sniego valymo paslaugos

  • Paskelbta
    13/06/2019
  • Galutinis terminas
    12/07/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    12/07/2019
  • Skirta
    01/10/2019
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Lillehammer Kommune
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NO020 Innlandet
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO Norge
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90620000 Sniego valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
6,000,000.00 NOK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
6,000,000.00 NOK
Pasiūlymo referencinis numeris
2019/4827
Aprašymas

The contracting authority would like tenders for the hire of tractors, lorries, machines with drivers and equipment for snow clearing and gritting on municipal roads, residential streets, pavements and foot and cycle paths, as well as outside areas and squares with traffic.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://permalink.mercell.com/107585475.aspx
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
12/07/2019 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
6,000,000.00 NOK
Galutinė sutarties vertė
6,000,000.00 NOK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Løype Anleggsdrift AS
Pašto adresas: Baklivegen 1908
Vietovė: Østre Gausdal
Pašto kodas: 2651
Šalis: NOR

Vietovė: Sigurd og Ola Grimstad AS
Pašto adresas: Baklivegen 1398
Vietovė: Østre Gausdal
Pašto kodas: 2651
Šalis: NOR

Vietovė: Skei Hyttetjenester D/A
Pašto adresas: Østringsvegen 322
Vietovė: Østre Gausdal
Pašto kodas: 2651
Šalis: NOR

Vietovė: Oddgeir stubberud
Pašto adresas: Vestre Gausdal
Vietovė: bøgutua 6
Pašto kodas: 2653
Šalis: NOR

Vietovė: Stig Roar Opseth
Pašto adresas: Solbergvegen287
Vietovė: Vestre Gausdal
Pašto kodas: 2653
Šalis: NOR

Vietovė: Jon Erik Toft
Pašto adresas: Nyhusgutua 3
Vietovė: Follebu
Pašto kodas: 2656
Šalis: NOR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.