Publications Office of the EU
D-Erfurtas: Su teisėtvarka susijusių pastatų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

D-Erfurtas: Su teisėtvarka susijusių pastatų statybos darbai

  • Paskelbta
    05/01/2012
  • Galutinis terminas
    16/02/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/02/2012
  • Skirta
    10/04/2012
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Freistaat Thüringen Landesamt für Bau und Verkehr
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEG01 Erfurt, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45216110 Su teisėtvarka susijusių pastatų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
832,297.44 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
825,546.23 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2527-11-B-EO-21
Aprašymas

Heizanlagen und zentrale Wassererwärmungsanlagen nach DIN 18380 und Gas-, Wasser- und Entwässerungsanlagen nach DIN 18381.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/02/2012 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
832,297.44 EUR
Galutinė sutarties vertė
825,546.23 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Gerald Käppler GmbH
Pašto adresas: Gothaer Straße 4
Vietovė: Gräfentonna
Pašto kodas: 99958
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.