Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Ilmenau: Skaitmeninio programinio valdymo metalo apdirbimo staklės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Ilmenau: Skaitmeninio programinio valdymo metalo apdirbimo staklės

  • Paskelbta
    07/06/2019
  • Galutinis terminas
    18/07/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/07/2019
  • Skirta
    12/08/2019
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42632000 Skaitmeninio programinio valdymo metalo apdirbimo staklės
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
250,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
249,854.55 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
TU-053/19-24-MN
Aprašymas

Lieferung einerCNC-Universal-Fräsmaschine in Kreuzschlittenbauweise und stabiler Gußkonstruktion.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Pašto adresas: Max-Planck-Ring 14
Vietovė: Ilmenau
NUTS kodas: DEG0F
Pašto kodas: 98693
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: http://www.tu-ilmenau.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=262351
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/07/2019 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
250,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
249,854.55 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: DMG Mori Academy GmbH
Pašto adresas: Gildemeisterstraße 60
Vietovė: Bielefeld
Pašto kodas: 33689
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.