Publications Office of the EU
Čekija-Pardubice: Automobilių tiltų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Pardubice: Automobilių tiltų statybos darbai

  • Paskelbta
    31/03/2020
  • Galutinis terminas
    30/04/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/04/2020
  • Skirta
    27/07/2020
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Pardubický kraj
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45221111 Automobilių tiltų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
12,340,279.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
12,195,491.96 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je modernizace stávajícího mostu ev. č. 322-011 na silnici II/322 mezi městem Chvaletice a obcí Trnávka.
S ohledem na stav spodní stavby a nosné konstrukce bylo rozhodnuto, že stávající konstrukce budou kompletně vybourány a bude postaven most nový, který převede silnici kategorie S 11,5/90.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Pardubický kraj
Nacionalinis registracijos numeris: 70892822
Pašto adresas: Komenského náměstí 125
Vietovė: Pardubice
NUTS kodas: CZ053
Pašto kodas: 532 11
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Ing. Petr Rudolf, Ph.D.
Pagrindinis adresas: http://www.pardubickykraj.cz/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002355
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/04/2020 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
12,340,279.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
12,195,491.96 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s.
Pašto adresas: K Vápence 2677
Vietovė: Pardubice
Pašto kodas: 530 02
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.