Publications Office of the EU
Austrija-Viena: Stogų karkasų ir dangų montavimo ir kiti darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Viena: Stogų karkasų ir dangų montavimo ir kiti darbai

  • Paskelbta
    15/03/2021
  • Galutinis terminas
    13/04/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/04/2021
  • Skirta
    07/09/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Wien - Wiener Wohnen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: AT130 Wien
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT130 Wien
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45261000 Stogų karkasų ir dangų montavimo ir kiti darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
5,278,675.58 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
269694-2021
Aprašymas

Zimmererarbeiten

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadt Wien – Wiener Wohnen
Nacionalinis registracijos numeris: 9110006184442
Pašto adresas: Rosa-Fischer-Gasse 2
Vietovė: Wien
NUTS kodas: AT130
Pašto kodas: 1030
Šalis: AUT
Asmuo ryšiams: Dezernat Vergabewesen
Pagrindinis adresas: www.wienerwohnen.at
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/99202
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/04/2021 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
5,278,675.58 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Graf-Holztechnik GmbH
Pašto adresas: Franz-Graf-Straße 1
Vietovė: Horn
Pašto kodas: 3580
Šalis: AUT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.