Publications Office of the EU
Supply Programme Director Services for Finance Transformation Programme - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Supply Programme Director Services for Finance Transformation Programme

  • Paskelbta
    25/02/2025
  • Galutinis terminas
    28/03/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/03/2025
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
University College Dublin ( UCD )
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: IE061 Dublin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72224000 Projektų vadybos konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
UCDOPP5488
Aprašymas

UCD wish to procure a number of key resources including the services of a. Programme Director Services b. Technical Solutions lead c. Data Management Services d. Test Manager Services e. Functional Lead Service OtC for the transformation programme FinPOST Finance Programme for Operations and Services Transformation. The programme is currently in train, having selected the UCD’s Finance ERP and SI partner earlier this year. At present the programme is progressing through its validation phase which is expected to conclude in June 2025. The programme is then expected to progress to construction, testing (including user acceptance testing) and training over the coming month with go live expected in Q3 2025.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5166751
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5166751
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/03/2025 13:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
4,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.