Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Kelnas: Durų ir langų bei susijusių elementų montavimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Kelnas: Durų ir langų bei susijusių elementų montavimas

  • Paskelbta
    12/05/2021
  • Galutinis terminas
    09/06/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/06/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Bau- und Liegenschaftsbetrieb NRW Köln
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA27 Rhein-Erft-Kreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45421100 Durų ir langų bei susijusių elementų montavimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
025-21-00304
Aprašymas

Provisorische Fensterbänke Ehrenhof.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://evergabe.blb.nrw.de/Vergabe/notice/CXS7YYXY4G8
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/06/2021 11:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.