Publications Office of the EU
Austrija-Viena: Programinės įrangos palaikymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Viena: Programinės įrangos palaikymo paslaugos

  • Paskelbta
    02/04/2021
  • Galutinis terminas
    09/09/2021
  • Skirta
    02/11/2021
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Auftraggeber sind die Stadt Wien - Unternehmung Wiener Gesundheitsverbund, die Oberösterreichische Gesundheitsholding GmbH, die Kepler Universitätsklinikum GmbH, die Steiermärkische Krankenanstalten GmbH, im Vergabeverfahren alle vertreten durch die Bundesbeschaffung GmbH.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: AT Österreich
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT13 Wien
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,477,961.67 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
3691.03726
Aprašymas

Ziel dieses Vergabeverfahrens ist der Abschluss eines Vertrages über das klinische Entscheidungsunterstützungssystem UpToDate für die Stadt Wien - Unternehmung Wiener Gesundheitsverbund, die Oberösterreichische Gesundheitsholding GmbH, die Kepler Universitätsklinikum GmbH, die Steiermärkische Krankenanstalten GmbH, im Vergabeverfahren alle vertreten durch die Bundesbeschaffung GmbH.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://evergabe.at
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
3,477,961.67 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: UpToDate, Inc.
Pašto adresas: 230 Third Avenue
Vietovė: Waltham
Pašto kodas: 02451
Šalis: USA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.