Publications Office of the EU
Portugalija-Lisabona: Apsaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalija-Lisabona: Apsaugos paslaugos

  • Paskelbta
    14/10/2020
  • Galutinis terminas
    08/11/2020
  • Skirta
    29/12/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/11/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Biblioteca Nacional de Portugal
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Pirkėjo vieta
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79710000 Apsaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
369,697.56 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
354,468.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
CC 37/2020
Aprašymas

Serviços combinados de vigilância e segurança humana e de ligação à central de receção e monitorização de alarmes de intrusão.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Biblioteca Nacional de Portugal
Nacionalinis registracijos numeris: 501516980
Pašto adresas: Campo Grande, 83
Vietovė: Lisboa
NUTS kodas: PT170
Pašto kodas: 1749-081
Šalis: PRT
Pagrindinis adresas: www.bnportugal.pt
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/11/2021 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
369,697.56 EUR
Galutinė sutarties vertė
354,468.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: PSG — Segurança Privada, S. A.
Pašto adresas: Rua Montes Velhos, s/n
Vietovė: Aljustrel
Pašto kodas: 7600-091
Šalis: PRT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.