Publications Office of the EU
Ispanija-Kadizas: Remonto ir priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Kadizas: Remonto ir priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais

  • Paskelbta
    15/07/2022
  • Galutinis terminas
    22/08/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/08/2022
  • Skirta
    18/11/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
DELEGACIÓN TERRITORIAL DE SALUD Y FAMILIAS EN CÁDIZ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES612 Cádiz
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES612 Cádiz
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50700000 Remonto ir priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
380,217.38 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
162,613.11 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
CONTR_2022_228427
Aprašymas

Servicio de mantenimiento del edificio sede de la Delegación Territorial de Salud y Familias en Cádiz y del edificio sede de la Unidad de Valoración Médica de Incapacidades de Cádiz

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://sirecftdpriexp.chap.junta-andalucia.es/licitacion-electronica/index.action
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/08/2022 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
380,217.38 EUR
Galutinė sutarties vertė
162,613.11 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: INGEMANSUR S.L.
Pašto adresas:
Vietovė: Jerez de la Frontera
Pašto kodas:
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.