Publications Office of the EU
Suministro, montaje, instalación y puesta en funcionamiento de una enfriadora en el Hospital Universitario de Torrevieja - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro, montaje, instalación y puesta en funcionamiento de una enfriadora en el Hospital Universitario de Torrevieja

  • Paskelbta
    30/05/2024
  • Galutinis terminas
    28/06/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/07/2024
  • Skirta
    27/08/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Departamento de Salud de Torrevieja. Dirección Económica-Gerencia
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
31141000 Vandens aušintuvai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
297,520.66 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
PA 70/2024
Aprašymas

El presente contrato tiene por objeto las actuaciones y condiciones necesarias para EL SUMINISTRO, MONTAJE E INSTALACION DE UNA NUEVA UNIDAD ENFRIADORA PARA EL HOSPITAL UNIVERSITARIO DE TORREVIEJA, así como todas las actuaciones previas y de puesta en marcha necesarias. Las actuaciones para realizar serán: • Desmontaje y traslado de la unidad a sustituir. • Suministro y montaje de una nueva unidad enfriadora, así como todas las actuaciones y materiales necesarios para la adaptación de la nueva unidad a la bancada existente, e inclusión de todos los elementos necesarios antivibratorios y de estabilización. • La adaptación al sistema de control integrado del edificio a la nueva unidad y sus equipos auxiliares. • La adaptación de las instalaciones eléctricas: acometidas, elementos de control, seguridades, alumbrado, etc., a las nuevas unidades y sus equipos auxiliares. • La adaptación de las instalaciones hidráulicas a la nueva unidad y sus equipos auxiliares. • La adaptación de plataformas para las operaciones de conducción y mantenimiento de la nueva unidad y sus equipos auxiliares.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
required
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/07/2024 00:01
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Ampliación de periodo de garantía (Incluir en sobre Nº3).
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 15
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Certificado de calidad Eurovent o equivalente del equipo ofertado (Incluir en Sobre Nº3).
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 5
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Mejoras de niveles de eficiencia SEER de los equipos ofertados respecto de la requerida en el Pliego de Prescripciónes Técnicos (PPT) (Incluir en Sobre Nº3).
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Oferta económica (incluir en sobre Nº3).
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Características de los elementos integrantes del equipo ofertado (compresores, evaporador, válvulas de expansión).
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 15
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Compatibilidad del equipo ofertado con los equipos existentes en el edificio.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 5
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Justificación y calidad de los tratamientos anticorrosión para ambientes severos marinos e industriales ofertados.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 10
Apskaičiuotoji vertė
297,520.66 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: FULTON SERVICIOS INTEGRALES SA
Pašto adresas:
Vietovė: PATERNA
Pašto kodas: 46980
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.