Publications Office of the EU
Prancūzija-Lijonas: Apskaitos ir audito paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Lijonas: Apskaitos ir audito paslaugos

  • Paskelbta
    18/10/2018
  • Galutinis terminas
    20/11/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/11/2018
  • Skirta
    02/01/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Crédit Municipal de Lyon
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR France
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR France
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79210000 Apskaitos ir audito paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
354,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
AVIS no18-05
Aprašymas

Externalisation du dispositif de contrôle périodique prévu par l'arrêté du 3.11.2014 pour les 9 Caisses de crédit municipal, membres du groupement de commandes: Avignon, Bordeaux, Dijon, Lyon, Nice, Nîmes, Strasbourg, Toulon, Toulouse.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Crédit municipal de Lyon
Nacionalinis registracijos numeris: 266900299
Pašto adresas: 221 rue Duguesclin
Vietovė: Lyon
NUTS kodas: FR
Pašto kodas: 69003
Šalis: FRA
Asmuo ryšiams: M. le directeur du crédit municipal de Lyon, 221 rue Duguesclin, 69003 Lyon
Pagrindinis adresas: http://www.credit-municipal-lyon.fr
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.e-marchespublics.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/11/2018 10:00
Pirkėjai
Credit municipal de Lyon
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
354,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: PWC Advisory
Pašto adresas: 63 rue de Villiers
Vietovė: Neuilly-sur-Seine
Pašto kodas: 92200
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.